top

Registratúra

Naše služby


Referencie:

 

Bratislavský kraj:

  • Autoškola Mercury, s. r. o., Bratislava (okres Bratislava)

  • Hydropump, s. r. o., Bratislava (okres Bratislava)

  • K - výroba, spol. s r. o., Bratislava (okres Bratislava)

  • NLB Factor, a. s. v likvidácii, Bratislava (okres Bratislava)

  • Panasonic Slovakia, s. r. o., Bratislava (okres Bratislava)

  • PD Nová Dedina (okres Senec)

  • RD Reca (okres Senec)

  • Slovenská komora zubných lekárov, Bratislava (okres Bratislava)

  • Slovenská lekárnická komora, Bratislava (okres Bratislava)

  • Slovenská lekárska komora, Bratislava (okres Bratislava)

  • Smrečina Hofatex, a. s., Bratislava (okres Bratislava)

  • Stavebná obnova Bratislava (okres Bratislava)

  • Vojenské lesy a majetky SR, š. p. o. z. Malacky (okres Malacky)

  • ZŠ, Veternicová 20, Bratislava (okres Bratislava)



Trnavský kraj:

  • Anton Polesňák - MOTOSTAR, Radošovce (okres Skalica)

  • Dräger Slovensko, s. r. o., Piešťany (okres Piešťany)

  • Elektronika Slovensko, a. s., Trnava (okres Trnava)

  • ER&P elektro, s. r. o., Sereď (okres Galanta)

  • Introplast, a. s., Senica (okres Senica)

  • MŠ, 8. mája, Piešťany (okres Piešťany)

  • MŠ, Ružová, Piešťany (okres Piešťany)

  • MŠ, Scherera, Piešťany (okres Piešťany)

  • MŠ, Staničná, Piešťany (okres Piešťany)

  • MŠ, Valová, Piešťany (okres Piešťany)

  • ZŠ s MŠ, Cerová (okres Senica)

  • Letisko Piešťany, a. s. (okres Piešťany)

  • Materská škola, Vrbové (okres Piešťany)

  • KOVOBEL, a. s., Senica (okres Senica)



Trenčiansky kraj:

  • Antes B+M, s. r. o., Trenčín (okres Trenčín)

  • CSS - Domov Javorina, Bzince (okres Nové Mesto nad Váhom)

  • GEOMONTA, s. r. o., Prievidza (okres Prievidza)

  • Grom, s. r. o., Poluvsie (okres Prievidza)

  • M+V, s. r. o., Partizánske (okres Partizánske)

  • Metod Vážan, obch.-stav. firma METOP, Prievidza (okres Prievidza)

  • MUDr. Ľudovít Tínes, Nitrianske Rudno (okres Prievidza)

  • MUDr. Ladislav Trška, Bánovce nad Bebravou (okres Bánovce nad Bebravou)

  • MUDr. Pavol Pastierik, Bánovce nad Bebravou (okres Bánovce nad Bebravou)

  • MUDr. Viera Pastieriková, Bánovce nad Bebravou (okres Bánovce nad Bebravou)

  • NTV-Technik, s. r. o., Ilava (okres Ilava)

  • Obecný úrad Beckov (okres Nové Mesto nad Váhom)

  • R.O.P. car, s. r. o., Prievidza (okres Prievidza)

  • Stappert Slovensko, a. s., Nováky (okres Prievidza)

  • Stavmat, Dušan Bohňa, Prievidza (okres Prievidza)

  • Technic Development Slovakia, s. r. o., Prievidza (okres Prievidza)

  • TRW Steering Systems Slovakia, s.r.o., Nové Mesto n. Váhom (okres Nové Mesto nad Váhom)

  • YAZAKI SLOVAKIA, spol. s r. o. "v likvidácii", Prievidza (okres Prievidza)

  • Základná škola s materskou školou, Diviaky nad Nitricou (okres Prievidza)

  • Základná škola, Nitrianske Rudno (okres Prievidza)

  • Zornica Mode, s. r. o., Bánovce nad Bebravou (okres Bánovce nad Bebravou)

  • Zornica Banko Fashion, a. s., Bánovce ? 6 závodov (okres Bánovce nad Bebravou)

  • Obec Cigeľ (okres Prievidza)

  • IS ? ELAS, spol. s r. o., Prievidza (okres Prievidza)

  • Obec Lazany (okres Prievidza)



Nitriansky kraj:

  • "BARACHA", Zariadenie sociálnych služieb Bardoňovo (okres Nové Zámky)

  • Brantner Nové Zámky, s. r. o. (okres Nové Zámky)

  • CastaInvest Slovakia, s. r. o., Nitra (okres Nitra)

  • Credat, s. r. o., Kolárovo (okres Komárno)

  • Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých s týždenným a celoročným pobytom, Maňa (okres Nové Zámky)

  • Friesland Slovensko, a. s. v likvidácii, Nitra (okres Nitra)

  • Galéria umenia v Nových Zámkoch (okres Nové Zámky)

  • Imrich Boroš - INTERNATIONAL TRANSPORT, Tvrdošovce (okres Nové Zámky)

  • JRD Šurany (okres Nové Zámky)

  • JUDr. Edita Šupová, súdny exekútor, Nitra (okres Nitra)

  • KB Building, s. r. o., Nitra (okres Nitra)

  • KLEIN &Co, s. r. o., Hontianska Vrbica (okres Levice)

  • Kredit Balart reality, s. r. o., Nitra (okres Nitra)

  • LevHydina, s. r. o., Levice (okres Levice)

  • M&F Radiátorovňa, s. r. o., Nitra (okres Nitra)

  • Mestský úrad Nové Zámky (okres Nové Zámky)

  • Nitrans, s. r. o., Nitra (okres Nitra)

  • NOVOGAL, a. s., Dvory nad Žitavou (okres Nové Zámky)

  • Novokalt, s. r. o., Nové Zámky (okres Nové Zámky)

  • Nový Calex, a. s., Zlaté Moravce (okres Zlaté Moravce)

  • Obec Nová Vieska (okres Nové Zámky)

  • Opravovne poľnohospodárskych strojov, s. r. o., Vráble (okres Nitra)

  • PD Andovce (okres Nové Zámky)

  • PD Dolná Seč (okres Levice)

  • PD Keť (okres Levice)

  • PD Pozba (okres Nové Zámky)

  • Persoli, s. r. o., Štúrovo (okres Nové Zámky)

  • Polnex, s. r. o., Vráble (okres Nitra)

  • Poľnohospodárske družstvo Podhájska ? Radava (okres Nové Zámky)

  • PVOD Bruty (okres Nové Zámky)

  • PVOD Vlčany (okreš Šaľa)

  • RODOS NR, s. r. o. "v konkurze", Nitra (okres Nitra)

  • ROS Trading, s. r. o., Nitra (okres Nitra)

  • Stanislav Gernát, Levice (okres Levice)

  • Stredná odborná škola, Nové Zámky (okres Nové Zámky)

  • Školské hospodárstvo Topoľčany (okres Topoľčany)

  • Školské hospodárstvo, Komárno (okres Komárno)

  • Školské hospodárstvo, Zlaté Moravce (okres Zlaté Moravce)

  • Termálne kúpalisko Podhájska, s. r. o. (okres Nové Zámky)

  • TOPPARKET, spol. s r. o., Topoľčianky (okres Zlaté Moravce)

  • TOPRENT, s. r. o., Topoľčany (okres Topoľčany)

  • Tracius, s. r. o., Topoľčianky (okres Zlaté Moravce)

  • Vinárstvo Vinanza, a. s., Vráble (okres Nitra)

  • Základná škola - maďarská, Tvrdošovce (okres Nové Zámky)

  • Základná škola - slovenská, Tvrdošovce (okres Nové Zámky)

  • Základná škola Gergelya Czuczora, Nové Zámky (okres Nové Zámky)

  • Základná škola s materskou školou, Bánov (okres Nové Zámky)

  • Základná škola s VJM Adolfa Majthényiho, Dvory nad Žitavou (okres Nové Zámky)

  • Základná škola, Dvory nad Žitavou (okres Nové Zámky)

  • Združená stredná škola hot. služieb a obch., Nové Zámky (okres Nové Zámky)

  • ZKW Slovakia, s. r. o., Krušovce (okres Topoľčany)



Žilinský kraj:

  • Avex electronics, s. r. o., Dolný Kubín (okres Dolný Kubín)

  • Bibza, výroba dreveného tovaru, s. r. o., Turčianske Teplice (okres Turčianske Teplice)

  • CEEP, a. s., Žilina (okres Žilina)

  • Govinvest I, s. r. o., Žilina (okres Žilina)

  • Govinvest II, s. r. o., Žilina (okres Žilina)

  • Martino, s. r. o., Ružomberok (okres Ružomberok)

  • MAYTEX, a. s., Liptovský Mikuláš (okres Liptovská Mikuláš)



Banskobystrický kraj:

  • Atotech SK, s. r. o., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)

  • Elektrik +, s. r. o., Ladomerská Vieska (okres Žiar nad Hronom)

  • Hofatex, s. r. o., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)

  • HTS BB s. r. o., Vlkanová (okres Banská Bystrica)

  • LIAZ, s. r. o., Zvolen (okres Zvolen)

  • Lukon, a. s., Lučenec (okres Lučenec)

  • LUNACO, s. r. o., Lučenec (okres Lučenec)

  • Montáže PSV, a. s., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)

  • Pivovar Urpín BB, s. r. o., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)

  • Pozemné stavby - NOVOPS, s. r. o., Lučenec (okres Lučenec)

  • Slovenské lučobné závody, Hnúšťa (okres Rimavská Sobota)

  • STANEX, s. r. o., Rimavská Sobota (okres Rimavská Sobota)

  • Veľkokrtíšsky sociálny podnik, n. o., Veľký Krtíš (okres Veľký Krtíš)

  • VK PLUS, s. r. o., Lučenec (okres Lučenec)

  • Vojenské lesy a majetky SR, š. p., Pliešovce (okres Zvolen)

  • Zlieváreň, a. s. v likvidácii, Hronec (okres Brezno)



Prešovský kraj:

  • Alba Tatry, s. r. o., Poprad (okres Poprad)

  • Geodézia, a. s., Prešov (okres Prešov)

  • Hydrotex, spol. s r. o., Kežmarok (okres Kežmarok)

  • Ladislav Chrenko, CK Horec, Poprad (okres Poprad)

  • Nealko, s. r. o., Veľký Šariš (okres Prešov)

  • Pleta, v. d., Prešov (okres Prešov)

  • Renomal, s. r. o., Poprad (okres Poprad)

  • VES, a. s., Levoča (okres Levoča)

  • Vojenské lesy a majetky SR, š. p. o. z. Kežmarok (okres Kežmarok)

  • Vojenské lesy a majetky SR, š. p., Kamenica nad Cirochou (okres Humenné)



Košický kraj:

  • Agropodnik, družstvo, Trebišov (okres Trebišov)

  • Arcen, s. r. o., Košice (okres Košice)

  • Eurovia - Kameňolomy, s. r. o., Košice (okres Košice)

  • Eurovia - Services, s. r. o., Košice (okres Košice)

  • Eurovia SK, a. s., Košice (okres Košice)

  • Ján Kmeť - SONaP Sečovce (okres Trebišov)

  • Jozef Golmic, súkromný podnikateľ, Trnava pri Laborci (okres Michalovce)

  • Magnus, s. r. o., Košice (okres Košice)

  • Mäso-Východ, a. s., Košice (okres Košice)

  • PD "Nová cesta" v Jamníku (okres Spišská Nová Ves)

  • Rapax, a. s., Košice (okres Košice)

  • SAS Slovensko, Košice (okres Košice)

  • Semenár Spišské Vlachy, a. s. (okres Spišská Nová Ves)

  • STAVA-KE, s. r. o., Košice (okres Košice)

  • Strojtrend, s. r. o., Košice (okres Košice)

  • Treco, a. s., Trebišov (okres Trebišov)

  • Tvarožek, a. s., Košice (okres Košice)



 

bottom

Copyright Š 2008 - 2011, AD ACTA Created by SEO Optimalizåcia